Sme radi, že vám prinášame hodiny a roky v plnohodnotných sekundách.

Sme tím profesionálnych filmárov venujúcich sa kompletnej audiovizuálnej produkcii. Od roku 2012 vytvárame časozberné videá a zachytávame čas do okamihov. Plynutím času sme si vypracovali svoje snímacie postupy a postprodučkné procesy. Od roku 2013 vyvíjame a používame vlastné technologické riešenia na dlhodobé časozbery.

01

Krátkodobé časozbery

Krátkodobé časozbery tvoríme v pohybe / statické, v 4K / 6K alebo až 8K rozlíšení s plynulými prechodmi z dňa do noci. Charakter obrazu vieme podať vďaka Leica, Zeiss alebo Nikon objektívom. Vytvoríme vám časozber montáže, udalosti alebo len stockshoty do videa, seriálu či filmu.

02

Dlhodobé časozbery

Tvoríme dlhodobé časozbery s filmovým duchom cez fotografie. Aj niekoľkoročné projekty nie sú pre nás problém. Okrem výstupného videa v rozlíšení 4K alebo 8K máte k dispozícii aj fotografie v tlačovej kvalite. Používame vlastné technológie vyvíjané od roku 2013.

03

Videoprodukcia

Akékoľvek audiovizuálne dielo nie je pre nás problém. Animované, hrané, dokumentárne video alebo film vytvoríme pre vás na kľúč od A do Z. Tvoríme aj obsah sociálnych sietí dokumentáciou stavieb. Spolu s certifikovanými pilotmi realizujeme letecké zábery a fotografie, pre vaše sociálne siete.

04

Fotografie

Fotografie zo zeme i zo vzduchu, ortofotomapy, letecké panorámy, gigapanorámy i klasické fotografie ako ucelený jednotný obsah napríklad na vaše sociálne siete.

Naši klienti: